ANKARA Bölgesinde Sektörün devlerinden olan firmamız 1992 yılından bu güne çağdaş hizmetn bütün eksiksiz öğeleriyle donanmış şekilde hizmet vermektedir.

Öncelikle ücretsiz expertiz ve bilgilendirme servisimiz, değerinde sigortalı taşıma, konusunda uzman ekipler, bunlar bizi diğer firmalardan ayıran üstünlüğümüzdür
A dan Z ye taşıma sistemimiz uzun yılların taşıma yecrübesi ile şekillenerek son halini almıştır. Her türlü zorlukta kendi tecrübelerimizle geliştirdiğimiz sorun çözme teknikleri sayesinde her zorluğun üstesinden gelmeyi bildik.
Teknolojik donanım üssümüzde her türlü taşıma şekli için kat ve ev taşıma asansörü, taşıma ambalaj malzemeleri, lojistik destek ve takip merkezi hazır beklemektedir.
 

Ankara Uzmanlar Nakliyat - Hakkımızda 1
Ankara Uzmanlar Nakliyat - Hakkımızda 2
Ankara Uzmanlar Nakliyat - Hakkımızda 3

ANKARA klasik eski firmalarından biri olan Uzmanlar nezih, kaliteli konusunda uzman bir hizmet için üstelik hesaplı fiyatlarla sizin evinizi taşımaya hazırlar. Siz Ankara 'lıların evlerinin gereksinimi iyi hizmeti bütün zorluklara karşı başarı verecekler buna emin olabilirsiniz.

Adı gibi "Uzman işinde Uzman" sloganı ile harekete çıkarak bizden memnun olmuş hizmetimizi beğenmiş diğer referanslarımız gibi sizide referanslarımız arasına katmak için can atıyoruz.

Ücretsiz expertiz hizmeti isteyiniz. Üstelik sizi bağlayıcı değildir. Gelen expertiz elemanı taşınacak evi görmek ve size fiyat, hizmet bilgisi vermek için gelecektir.

Paketleme en kaliteli ambalajlama malzemeleri ile olacak paketlenmeden kamyona eşya konmayacaktır.